ZÁPAS
28.10.18 | 1. kolo kval. | Julia Lovqvist | Venla Ahti | 6-0, 6-0 | Stockholm | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Julia Lovqvist | Venla Ahti | |
1. podání % | 23/36 (64%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/13 (54%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 29/44 (66%) | 10/36 (28%) |
Vyhrané body celkem | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Julia Lovqvist | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Venla Ahti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Venla Ahti | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Venla Ahti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Lovqvist | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Venla Ahti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Venla Ahti | |
1-0 | Venla Ahti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Lovqvist | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Venla Ahti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Lovqvist | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Julia Lovqvist | 5-0 | |
6-0 |
Švédsko
06.03.03, 21 Let
06.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fínsko
15.12.00, 23 Let
15.12.00, 23 Let
Julia Lovqvist vs. Venla Ahti - Vzájemné zápasy
28.10.18 | 1. kolo kval. | Julia Lovqvist | Venla Ahti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
Julia Lovqvist form & Venla Ahti form
Julia Lovqvist - poslední zápasy
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Venla Ahti - poslední zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Emilija Tverijonaite | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Nora Parik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Cecilie Wiche | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Rozalia Gruszczynska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Gloire Mfoumouangana | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Kaia Kruus | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Diandra Suitso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Filippa Vale Frogner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Michaela Honcova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Stefanija Polischuk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Darta Dalecka | 6-4, 6-3 | detail zápasu |