ZÁPAS
19.09.19 | 2. kolo | Julia Lovqvist | Lara Schmidt | 7-62, 6-3 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Julia Lovqvist | Lara Schmidt | |
1. podání % | 62/87 (71%) | 57/87 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/62 (53%) | 27/57 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/25 (36%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané break-bally | 9/17 (53%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 51/87 (59%) | 45/87 (52%) |
Vyhrané body celkem | 93/174 (53%) | 81/174 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Lovqvist | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Lovqvist | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Julia Lovqvist | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Lovqvist | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Lara Schmidt | |
Julia Lovqvist | 5-4 | |
0-0, 15-15 | ||
5-5 | Lara Schmidt | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Lovqvist | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], A-40 | ||
6-6 | Lara Schmidt | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-1, 5-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Julia Lovqvist | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Julia Lovqvist | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Julia Lovqvist | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Lovqvist | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Lovqvist | 5-3 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Švédsko
06.03.03, 21 Let
06.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Julia Lovqvist vs. Lara Schmidt - Vzájemné zápasy
19.09.19 | 2. kolo | Julia Lovqvist | Lara Schmidt | 7-62, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Julia Lovqvist form & Lara Schmidt form
Julia Lovqvist - poslední zápasy
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Lara Schmidt - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - skreč | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
09.07.23 finále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - skreč | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |