ZÁPAS
13.10.19 | kvalifik. | Julia Helbet | Stanislava Bobrovnikova | 6-1, 4-6, 11-9 | W15 Telavi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Moldavsko
31.05.88, 35 Let
14 065 $
31.05.88, 35 Let
14 065 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.05.03, 20 Let
24.05.03, 20 Let
Julia Helbet vs. Stanislava Bobrovnikova - Vzájemné zápasy
13.10.19 | kvalifik. | Julia Helbet | Stanislava Bobrovnikova | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | W15 Telavi | antuka |
Julia Helbet form & Stanislava Bobrovnikova form
Julia Helbet - poslední zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Iveta Daujotaite | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.18 kvalifik. | vs. Anastasia Reimchen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-73, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Andrea Feodorov | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 0-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoria Surova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Brittany Collens | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.18 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Klara Silka | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Daniela Vukovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Stanislava Bobrovnikova - poslední zápasy
W25 Almaty - tvrdý | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Tatyana Chsherbakova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Beyda Baykal | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.01.21 kvalifik. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-1, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Julia Helbet | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Irina Shchetinina | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Iuliia Nikitina | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tamari Chalaganidze | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mironova | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Kalinina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Mariya Krasakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Sharonova | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Coralie Garrigues | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Valeriya Urzhumova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.18 kvalifik. | vs. Martha Merrill | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu |