ZÁPAS
16.05.18 | 2. kolo | Jule Niemeier | Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 6-1 | San Severo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jule Niemeier | Sviatlana Pirazhenka | |
1. podání % | 18/38 (47%) | 39/49 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/18 (89%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/20 (65%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 26/49 (53%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkem | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sviatlana Pirazhenka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jule Niemeier | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jule Niemeier | 1-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Jule Niemeier | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sviatlana Pirazhenka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jule Niemeier | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Sviatlana Pirazhenka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jule Niemeier | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sviatlana Pirazhenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jule Niemeier | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Sviatlana Pirazhenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jule Niemeier | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sviatlana Pirazhenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jule Niemeier | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Sviatlana Pirazhenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jule Niemeier vs. Sviatlana Pirazhenka - Vzájemné zápasy
16.05.18 | 2. kolo | Jule Niemeier | Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | San Severo | antuka |
Jule Niemeier form & Sviatlana Pirazhenka form
Jule Niemeier - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Storm Hunter | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 7-65, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Jessica Pegula | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Claire Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Caty McNally | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Carol Zhao | 7-66, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Hanna Chang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 7-5, 6-79 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Clara Burel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 1-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 6-3, Martyna Kubka - skreč | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Sviatlana Pirazhenka - poslední zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Ksenia Palkina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.19 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Mylene Halemai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-0 | detail zápasu |