ZÁPAS
01.04.19 | 1. kolo kval. | Jovana Peric (SRB) | Ana Conde Vendrell | 7-5, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
23.09.01, 22 Let
23.09.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
04.08.01, 22 Let
04.08.01, 22 Let
Jovana Peric (SRB) vs. Ana Conde Vendrell - Vzájemné zápasy
01.04.19 | 1. kolo kval. | Jovana Peric (SRB) | Ana Conde Vendrell | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Jovana Peric (SRB) form & Ana Conde Vendrell form
Jovana Peric (SRB) - poslední zápasy
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.23 2. kolo kval. | vs. Nika Ilic | - | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Klio Maria Ioannou | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 1-4, - Jovana Peric (SRB) - skreč | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Stoney Cooks | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ifigeneia Kafka | 7-5, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Justyna Jodlowska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Amber Oladeji | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mia Sara Ribnikar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Ana Conde Vendrell - poslední zápasy
W15 Don - koberec | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Alexandra Silva | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria Santos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
29.09.18 kvalifik. | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melilla - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Catherine Chantraine | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.18 1. kolo | vs. Natalia Garcia Portero | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ceuta - tvrdý | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Stella Wiesemann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.18 kvalifik. | vs. Oumaima Zeghlouli | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mironova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-75, 6-72 | detail zápasu |