Rumunsko
11.07.00, 23 Let
11.07.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maria Victoria Negoita vs. Josephine Boualem - Vzájemné zápasy
18.03.18 | 2. kolo kval. | Josephine Boualem | Maria Victoria Negoita | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Maria Victoria Negoita form & Josephine Boualem form
Maria Victoria Negoita - poslední zápasy
Heraklion - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Zafiropoulou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Zoi Meers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Brittany Collens | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Emilija Kojcic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-4, 3-0, Katerina Antoniou - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Sotomayor Chicote | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Jovana Vukovic | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Josephine Boualem - poslední zápasy
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu |