ZÁPAS
11.02.20 | kvalifik. | Johana Markova | Monika Kilnarova | 7-65, 7-5 | W25 Trnava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Johana Markova | Monika Kilnarova | |
1. podání % | 52/78 (67%) | 58/73 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/52 (73%) | 38/58 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/26 (42%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 30/73 (41%) | 29/78 (37%) |
Vyhrané body celkem | 79/151 (52%) | 72/151 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 11 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
1-0 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Johana Markova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Monika Kilnarova | |
0-0 | ||
Johana Markova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Johana Markova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Johana Markova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-5 | Monika Kilnarova | |
0-0 | ||
Johana Markova | 6-6 | |
7-65 |
2 | ||
0-0 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Johana Markova | 0-1 | |
0-0 | ||
Johana Markova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Johana Markova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Monika Kilnarova | |
0-0 | ||
Johana Markova | 2-5 | |
3-5 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Johana Markova | 4-5 | |
0-0 | ||
Johana Markova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Johana Markova vs. Monika Kilnarova - Vzájemné zápasy
11.02.20 | kvalifik. | Johana Markova | Monika Kilnarova | 7-65, 7-5 | detail zápasu | W25 Trnava | tvrdý I. |
27.05.19 | kvalifik. | Johana Markova | Monika Kilnarova | 7-65, 3-6, 10-6 | detail zápasu | W25 Essen | antuka |
Johana Markova form & Monika Kilnarova form
Johana Markova - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Monika Kilnarova - poslední zápasy
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.22 semifinále | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.22 čtvrtfinále | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.22 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
15.11.21 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.21 čtvrtfinále | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
28.08.21 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |