ZÁPAS
11.06.18 | 1. kolo | Johana Markova | Alise Cernecka | 5-7, 7-5, - skreč | Prerov | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Johana Markova | Alise Cernecka | |
1. podání % | 59/99 (60%) | 44/83 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/59 (68%) | 23/44 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/40 (28%) | 20/39 (51%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 40/83 (48%) | 48/99 (48%) |
Vyhrané body celkem | 91/182 (50%) | 91/182 (50%) |
Dvojchyby | 7 | 7 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alise Cernecka | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Alise Cernecka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alise Cernecka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Johana Markova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Alise Cernecka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Johana Markova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Alise Cernecka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Johana Markova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Alise Cernecka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Johana Markova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Alise Cernecka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alise Cernecka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Johana Markova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Alise Cernecka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johana Markova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Alise Cernecka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johana Markova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Alise Cernecka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Alise Cernecka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Alise Cernecka | |
0-0 | ||
et. | Alise Cernecka | |
0-0 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
25.12.00, 23 Let
25.12.00, 23 Let
Johana Markova vs. Alise Cernecka - Vzájemné zápasy
12.09.18 | 1. kolo | Johana Markova | Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Frydek Mistek | antuka |
05.09.18 | 1. kolo | Johana Markova | Alise Cernecka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Prague | antuka |
11.06.18 | 1. kolo | Johana Markova | Alise Cernecka | 5-7, 7-5, Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | Prerov | antuka |
Johana Markova form & Alise Cernecka form
Johana Markova - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Alise Cernecka - poslední zápasy
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Joelle Steur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 0-6, 6-70 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Bela Tamhankar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Catherine Aulia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Kesarin Unsiri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tricia Mar | 6-77, - Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 5-7, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Amber Washington | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 3-5, - Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | |
11.12.18 kvalifik. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Sarka Richterova | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-4, - Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Paula Kania | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 6-0, 3-2, Eleni Daniilidou - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Selin Ovunc | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu |