ZÁPAS
18.08.18 | 1. kolo kval. | Joelle Steur | Justyna Malatinska | 7-64, 6-4 | Vrnjacka Banja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.10.01, 22 Let
09.10.01, 22 Let
Joelle Steur vs. Justyna Malatinska - Vzájemné zápasy
18.08.18 | 1. kolo kval. | Joelle Steur | Justyna Malatinska | 7-64, 6-4 | detail zápasu | Vrnjacka Banja | antuka |
Joelle Steur form & Justyna Malatinska form
Joelle Steur - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Kaitlin Quevedo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Angela Fita Boluda | 3-4, - Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Sylvie Zund | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
27.10.23 semifinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Justyna Malatinska - poslední zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - skreč | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.18 kvalifik. | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | detail zápasu |