ZÁPAS
09.12.19 | 2. kolo kval. | Dejana Milenkovic | Joelle Steur | 6-3, 2-6, 10-6 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
05.05.01, 22 Let
05.05.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dejana Milenkovic vs. Joelle Steur - Vzájemné zápasy
09.12.19 | 2. kolo kval. | Dejana Milenkovic | Joelle Steur | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Dejana Milenkovic form & Joelle Steur form
Dejana Milenkovic - poslední zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Nada Fouad | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.12.18 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Nour Gueblaoui | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Josephine Kuhlman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Akiho Kakuya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Anja Gal | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Nina Lalovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktorija Veselinova | 2-6, 3-1, Viktorija Veselinova - skreč | detail zápasu |
Joelle Steur - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Kaitlin Quevedo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Angela Fita Boluda | 3-4, - Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Sylvie Zund | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
27.10.23 semifinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu |