ZÁPAS
15.02.19 | 2. kolo | Joanne Zuger | Lexie Stevens | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Joanne Zuger | Lexie Stevens | |
1. podání % | 37/64 (58%) | 42/58 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 20/42 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/27 (41%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 31/58 (53%) | 27/64 (42%) |
Vyhrané body celkem | 68/122 (56%) | 54/122 (44%) |
Dvojchyby | 8 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Joanne Zuger | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Joanne Zuger | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Joanne Zuger vs. Lexie Stevens - Vzájemné zápasy
13.04.19 | semifinále | Joanne Zuger | Lexie Stevens | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
15.02.19 | 2. kolo | Joanne Zuger | Lexie Stevens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Joanne Zuger form & Lexie Stevens form
Joanne Zuger - poslední zápasy
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
22.01.23 finále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu |
Lexie Stevens - poslední zápasy
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
29.06.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - skreč | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | detail zápasu |