Japonsko
15.08.96, 27 Let
15.08.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tomoe Yazawa vs. Joanna Zawadzka - Vzájemné zápasy
16.10.17 | 1. kolo kval. | Joanna Zawadzka | Tomoe Yazawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Tomoe Yazawa form & Joanna Zawadzka form
Tomoe Yazawa - poslední zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Terezie Prici | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Alexandra Silva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Salma Ziouti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Sonja Keranen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo | vs. Ekaterina Kholopenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Dorota Szczygielska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
14.08.17 kvalifik. | vs. Alexandra Alegre Ferre | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Alegre Ferre | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 1-6, 0-1, - Tomoe Yazawa - skreč | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo | vs. Marta Perez Mur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Daniela Baez Friedrich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ponta Delgada - tvrdý | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ponta Delgada - tvrdý | ||||
05.09.16 kvalifik. | vs. Desirae Krawczyk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Bencomo | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Joanna Zawadzka - poslední zápasy
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.22 semifinále | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | detail zápasu |