ZÁPAS
05.11.19 | kvalifik. | Joanna Garland | Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-4 | W25 Hua | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Joanna Garland | Punnin Kovapitukted | |
1. podání % | 35/61 (57%) | 41/62 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/35 (63%) | 19/41 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/26 (42%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 33/62 (53%) | 28/61 (46%) |
Vyhrané body celkem | 66/123 (54%) | 57/123 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Joanna Garland | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joanna Garland | 1-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40 | ||
1-3 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0 | ||
Joanna Garland | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Joanna Garland | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-4 | Punnin Kovapitukted | |
0-0 | ||
Joanna Garland | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Joanna Garland | 1-2 | |
0-0, 15-15, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Punnin Kovapitukted | |
0-0 | ||
Joanna Garland | 2-3 | |
3-3 | Punnin Kovapitukted | |
Joanna Garland | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Joanna Garland | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Joanna Garland vs. Punnin Kovapitukted - Vzájemné zápasy
05.11.19 | kvalifik. | Joanna Garland | Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Hua | tvrdý |
Joanna Garland form & Punnin Kovapitukted form
Joanna Garland - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mio Mushika | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-710, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Astra Sharma | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Seone Mendez | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
15.10.23 finále | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Hiromi Abe | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Natsuko Saegusa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Sara Saito | 6-74, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nanaka Sato | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Alina Korneeva | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Destanee Aiava | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-1, Marina Melnikova - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Punnin Kovapitukted - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Laura Cilekova | 3-6, 6-75 | detail zápasu |