ZÁPAS
03.04.19 | 1. kolo | Jil Teichmann | Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | W25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jil Teichmann | Warona Mdlulwa | |
1. podání % | 17/34 (50%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 12/17 (71%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/17 (76%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 25/34 (74%) | 9/34 (26%) |
Vyhrané body celkem | 50/68 (74%) | 18/68 (26%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Warona Mdlulwa | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jil Teichmann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Warona Mdlulwa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Warona Mdlulwa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jil Teichmann | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Warona Mdlulwa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Warona Mdlulwa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Warona Mdlulwa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jil Teichmann | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
17.02.00, 24 Let
13 720 $
17.02.00, 24 Let
13 720 $
Jil Teichmann vs. Warona Mdlulwa - Vzájemné zápasy
03.04.19 | 1. kolo | Jil Teichmann | Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
Jil Teichmann form & Warona Mdlulwa form
Jil Teichmann - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |
Warona Mdlulwa - poslední zápasy
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
23.03.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 5-7 | detail zápasu |