ZÁPAS
20.04.17 | 2. kolo | Jil Teichmann | Tess Sugnaux | 6-3, 6-2 | Chiasso | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jil Teichmann | Tess Sugnaux | |
1. podání % | 29/50 (58%) | 36/51 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/29 (55%) | 13/36 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 35/51 (69%) | 24/50 (48%) |
Vyhrané body celkem | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jil Teichmann vs. Tess Sugnaux - Vzájemné zápasy
20.04.17 | 2. kolo | Jil Teichmann | Tess Sugnaux | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Chiasso | antuka |
Jil Teichmann form & Tess Sugnaux form
Jil Teichmann - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |
Tess Sugnaux - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |