ZÁPAS
08.10.18 | kvalifik. | Jil Teichmann | Tereza Smitkova | 6-4, 1-6, 6-3 | Linz | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jil Teichmann | Tereza Smitkova | |
1. podání % | 70/110 (64%) | 46/93 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/70 (61%) | 33/46 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/40 (48%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 3/19 (16%) |
Vyhrané body z returnu | 38/93 (41%) | 48/110 (44%) |
Vyhrané body celkem | 100/203 (49%) | 103/203 (51%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 1 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jil Teichmann | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jil Teichmann | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jil Teichmann | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jil Teichmann | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jil Teichmann | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-5 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jil Teichmann vs. Tereza Smitkova - Vzájemné zápasy
08.10.18 | kvalifik. | Jil Teichmann | Tereza Smitkova | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Linz | tvrdý I. |
Jil Teichmann form & Tereza Smitkova form
Jil Teichmann - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |
Tereza Smitkova - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.02.23 finále | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |