Jia Xiang Lu/Jia-Jing Lu vs. Miyu Kato/Makoto Ninomiya

Jia Xiang Lu/Jia-Jing Lu vs. Miyu Kato/Makoto Ninomiya - Goyang - porovnání

ZÁPAS

18.06.121. koloJia Xiang Lu/Jia-Jing Lu Miyu Kato/Makoto Ninomiya 6-4, 6-1 Republic of Korea Goyang tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Jia Xiang Lu
Čína
18.11.89, 28 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Japonsko
21.11.94, 23 Let







Miyu Kato
Jia-Jing Lu
Čína
18.11.89, 28 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Japonsko
28.05.94, 24 Let




Makoto Ninomiya
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Jia Xiang Lu/Jia-Jing Lu vs. Miyu Kato/Makoto Ninomiya - Vzájemné zápasy

18.06.121. koloJia Xiang Lu/Jia-Jing LuMiyu Kato/Makoto Ninomiya6-4, 6-1 detail zápasuRepublic of Korea Goyang tvrdý

Jia Xiang Lu/Jia-Jing Lu - poslední zápasy

Hongkong Hong Kong - tvrdý
30.12.13
1. kolo
vs. Ao Gai/Boyan Wang6-3, 6-4 výhradetail zápasu
30.12.13
čtvrtfinále
vs. Zarina Diyas/Ling Zhang7-64, 2-6, 9-11 prohradetail zápasu
Hongkong Hong Kong - tvrdý
16.12.13
1. kolo
vs. Carina Ma Ka Man/Ho Ching Wu6-1, 6-3 výhradetail zápasu
16.12.13
čtvrtfinále
vs. Shu-Ying Hsieh/Fang Ying Xun7-64, 6-3 výhradetail zápasu
16.12.13
semifinále
vs. Seung-Yeon Hong/Seo-Kyung Kang- prohradetail zápasu
Hongkong Hong Kong - tvrdý
09.12.13
semifinále
vs. Abbie Myers/Ellen Perez7-5, 6-74, 5-10 prohradetail zápasu
09.12.13
1. kolo
vs. Nozomi Fujioka/Tanaporn Thongsing6-2, 6-2 výhradetail zápasu
09.12.13
čtvrtfinále
vs. Seung-Yeon Hong/Hye-Min Lee6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Hongkong Hong Kong - tvrdý
02.12.13
čtvrtfinále
vs. Ji-Hee Choi/Ho Ching Wu6-4, 6-2 výhradetail zápasu
02.12.13
semifinále
vs. Seung-Yeon Hong/Hye-Min Lee6-4, 6-73, 14-16 prohradetail zápasu
02.12.13
1. kolo
vs. Anna Grigoryan/Tatyana Grigoryan6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand Phuket - tvrdý I.
11.11.13
čtvrtfinále
vs. Yukun Zhang/Lin Zhu6-1, 6-1 výhradetail zápasu
11.11.13
finále
vs. Nicha Lertpitaksinchai/Peangtarn Plipuech6-3, 2-6, 8-10 prohradetail zápasu
11.11.13
semifinále
vs. Wen-Hsin Hsu/Yumi Miyazaki6-2, 6-3 výhradetail zápasu
11.11.13
1. kolo
vs. Polina Golubovskaya/Zhi Yan Ye6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand Phuket - tvrdý I.
04.11.13
semifinále
vs. Dianne Hollands/Zuzana Zlochova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
04.11.13
finále
vs. Peangtarn Plipuech/Varunya Wongteanchai6-4, 7-5 výhradetail zápasu
04.11.13
1. kolo
vs. Sumitra Basnyat/Thanyarat Karnjanapong6-0, 6-1 výhradetail zápasu
04.11.13
čtvrtfinále
vs. Sharrmadaa Baluu/Tanaporn Thongsing6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea Seoul - tvrdý
28.10.13
čtvrtfinále
vs. Na-Lae Han/Mi Yoo6-4, 3-6, 7-10 prohradetail zápasu
28.10.13
1. kolo
vs. Seo-Kyung Kang/Ji-Young Kim6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea Incheon - tvrdý
09.09.13
čtvrtfinále
vs. Erika Sema/Yurika Sema1-6, 3-6 prohradetail zápasu
09.09.13
1. kolo
vs. Nidhi Chilumula/Natasha Palha6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea Yeong Wol - tvrdý
02.09.13
1. kolo
vs. Yafan Wang/Lin Zhu2-6, 6-74 prohradetail zápasu
Thailand Bangkok - tvrdý
08.07.13
čtvrtfinále
vs. Plobrung Plipuech/Bunyawi Thamchaiwat6-1, 6-4 výhradetail zápasu
08.07.13
semifinále
vs. Kamonwan Buayam/Akari Inoue6-1, 6-3 výhradetail zápasu
08.07.13
finále
vs. Pei-Chi Lee/Varunya Wongteanchai6-4, 6-4 výhradetail zápasu
08.07.13
1. kolo
vs. Sharrmadaa Baluu/Tanaporn Thongsing6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand Bangkok - tvrdý
01.07.13
semifinále
vs. Yurina Koshino/Makoto Ninomiya7-65, 6-4 výhradetail zápasu
01.07.13
finále
vs. Napaporn Tongsalee/Suchanun Viratprasert6-4, 6-4 výhradetail zápasu

Miyu Kato/Makoto Ninomiya - poslední zápasy

China Wuhan - tvrdý
25.09.18
1. kolo
vs. Su-Wei Hsieh/Bethanie Mattek-Sands2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Japan Tokyo - tvrdý I.
22.09.18
finále
vs. Andrea Hlavackova/Barbora Strycova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
21.09.18
semifinále
vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu7-68, 6-0 výhradetail zápasu
20.09.18
čtvrtfinále
vs. Lyudmyla Kichenok/Katarina Srebotnik6-4, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
19.09.18
1. kolo
vs. Momoko Kobori/Ayano Shimizu6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Japan Hiroshima - tvrdý
16.09.18
finále
vs. Eri Hozumi/Shuai Zhang2-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.09.18
semifinále
vs. Valeria Savinykh/Sara Sorribes Tormo7-61, 6-4 výhradetail zápasu
13.09.18
1. kolo
vs. Ellen Perez/Arina Rodionova6-74, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
13.09.18
čtvrtfinále
vs. Zarina Diyas/Saisai Zheng5-7, 6-2, 10-5 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
30.08.18
1. kolo
vs. Naomi Broady/Danielle Rose Collins3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Canada Montreal - tvrdý
08.08.18
2. kolo
vs. Latisha Chan/Ekaterina Makarova1-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.08.18
1. kolo
vs. Nadiya Kichenok/Anastasia Rodionova7-5, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
USA San Jose - tvrdý
04.08.18
semifinále
vs. Latisha Chan/Kveta Peschke1-6, 4-6 prohradetail zápasu
03.08.18
čtvrtfinále
vs. Georgina Garcia-Perez/Priscilla Hon6-4, 6-2 výhradetail zápasu
01.08.18
1. kolo
vs. Magdalena Frech/Maria Sanchez1-6, 7-5, 10-4 výhradetail zápasu
Japan Fed Cup - tvrdý I.
22.04.18
vs. Johanna Konta/Heather Watson3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Canberra - antuka
19.03.18
1. kolo
vs. Alison Bai/Zoe Hives1-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
19.03.18
čtvrtfinále
vs. Naiktha Bains/Karin Kennel6-4, 6-1 výhradetail zápasu
19.03.18
finále
vs. Priscilla Hon/Dalila Jakupovic4-6, 6-4, 7-10 prohradetail zápasu
19.03.18
semifinále
vs. Jessica Moore/Ellen Perez6-2, 6-4 výhradetail zápasu
UAE Dubai - tvrdý
21.02.18
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Makarova/Elena Vesnina4-6, 1-6 prohradetail zápasu
19.02.18
1. kolo
vs. Lisa Ponomar/Eden Silva6-2, 6-72, 10-7 výhradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
16.02.18
čtvrtfinále
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-75, 1-6 prohradetail zápasu
14.02.18
2. kolo
vs. Latisha Chan/Andrea Hlavackova6-1, 6-3 výhradetail zápasu
13.02.18
1. kolo
vs. Fatma Al Nabhani/Jessy Rompies6-4, 6-0 výhradetail zápasu
India Fed Cup - tvrdý
10.02.18
vs. Zarina Diyas/Yulia Putintseva6-4, 7-5 výhradetail zápasu
09.02.18
vs. Ching-Wen Hsu/Ya-Hsuan Lee6-2, 7-61 výhradetail zápasu
08.02.18
vs. Na-Ri Kim/So-Ra Lee6-2, 6-2 výhradetail zápasu
07.02.18
vs. Nicha Lertpitaksinchai/Peangtarn Plipuech6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) Taipei City - tvrdý I.
29.01.18
1. kolo
vs. Priscilla Hon/Dalila Jakupovic3-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
<