ZÁPAS
15.09.18 | 1. kolo kval. | Jia-Jing Lu | Xuliu Sun | 6-0, 6-1 | Guangzhou | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jia-Jing Lu | Xuliu Sun | |
1. podání % | 19/45 (42%) | 17/38 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/19 (100%) | 9/17 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/38 (61%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jia-Jing Lu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Jia-Jing Lu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jia-Jing Lu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-1 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Xuliu Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jia-Jing Lu vs. Xuliu Sun - Vzájemné zápasy
15.09.18 | 1. kolo kval. | Jia-Jing Lu | Xuliu Sun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Guangzhou | tvrdý |
Jia-Jing Lu form & Xuliu Sun form
Jia-Jing Lu - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
01.12.23 semifinále | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
20.11.23 semifinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 semifinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu |
Xuliu Sun - poslední zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
29.09.19 finále | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |