ZÁPAS
20.12.19 | čtvrtfinále | Jessica Bouzas Maneiro | Anna Siskova | 6-3, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jessica Bouzas Maneiro | Anna Siskova | |
1. podání % | 48/70 (69%) | 34/62 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/48 (71%) | 21/34 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/22 (36%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 32/62 (52%) | 28/70 (40%) |
Vyhrané body celkem | 74/132 (56%) | 58/132 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-3 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Siskova | |
0-0 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-2 | Anna Siskova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Anna Siskova | |
0-0 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-3 | Anna Siskova | |
0-0 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jessica Bouzas Maneiro vs. Anna Siskova - Vzájemné zápasy
20.12.19 | čtvrtfinále | Jessica Bouzas Maneiro | Anna Siskova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Jessica Bouzas Maneiro form & Anna Siskova form
Jessica Bouzas Maneiro - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
17.02.24 finále | vs. Hailey Baptiste | 6-711, 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Jule Niemeier | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.24 čtvrtfinále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
04.02.24 finále | vs. Rebecca Sramkova | 7-64, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 4-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Celine Naef | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Sara Errani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-61, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Anna Siskova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |