ZÁPAS
31.10.17 | 1. kolo | Jesika Maleckova | Chloe Paquet | 6-4, 6-4 | Nantes | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jesika Maleckova | Chloe Paquet | |
1. podání % | 32/65 (49%) | 32/53 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/32 (53%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/33 (45%) | 4/21 (19%) |
Vyhrané break-bally | 7/7 (100%) | 5/6 (83%) |
Vyhrané body z returnu | 34/53 (64%) | 33/65 (51%) |
Vyhrané body celkem | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jesika Maleckova vs. Chloe Paquet - Vzájemné zápasy
23.02.18 | čtvrtfinále | Chloe Paquet | Jesika Maleckova | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Altenkirchen | koberec |
31.10.17 | 1. kolo | Jesika Maleckova | Chloe Paquet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Nantes | tvrdý I. |
17.10.17 | 1. kolo | Chloe Paquet | Jesika Maleckova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Joue Les | tvrdý I. |
13.07.15 | 1. kolo | Jesika Maleckova | Chloe Paquet | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Olomouc | antuka |
Jesika Maleckova form & Chloe Paquet form
Jesika Maleckova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
03.06.23 finále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.23 čtvrtfinále | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Chloe Paquet - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 kvalifik. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
10.12.23 finále | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 1-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 6-74, 6-3, 2-0, Sachia Vickery - skreč | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-4 | detail zápasu |