ZÁPAS
30.01.20 | 2. kolo | Jesika Maleckova | Chiraz Bechri | 1-1, - skreč | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jesika Maleckova | Chiraz Bechri | |
1. podání % | 6/12 (50%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 2/6 (33%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/6 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané break-bally | 1/1 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 4/6 (67%) | 7/12 (58%) |
Vyhrané body celkem | 9/18 (50%) | 9/18 (50%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jesika Maleckova vs. Chiraz Bechri - Vzájemné zápasy
30.01.20 | 2. kolo | Jesika Maleckova | Chiraz Bechri | 1-1, Chiraz Bechri - skreč | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Jesika Maleckova form & Chiraz Bechri form
Jesika Maleckova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
03.06.23 finále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.23 čtvrtfinále | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Chiraz Bechri - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 3-6, 1-2, - Chiraz Bechri - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Elena Grekul | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Brandy Walker | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Covi | - Chiraz Bechri - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-65, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Margaux Komano | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Carina Syrtveit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Julia Ronney | 5-7, - Chiraz Bechri - skreč | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | - Chiraz Bechri - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Sofia Avataneo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 0-4, - Chiraz Bechri - skreč | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Karine Marion Job | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-63, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 7-5, Sharrmadaa Baluu - skreč | detail zápasu |