ZÁPAS
02.11.17 | 2. kolo | Jesika Maleckova | Alexandra Dulgheru | 3-6, 6-4, 6-2 | Nantes | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jesika Maleckova | Alexandra Dulgheru | |
1. podání % | 57/104 (55%) | 63/89 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/57 (65%) | 34/63 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/47 (47%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 43/89 (48%) | 45/104 (43%) |
Vyhrané body celkem | 102/193 (53%) | 91/193 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jesika Maleckova vs. Alexandra Dulgheru - Vzájemné zápasy
02.11.17 | 2. kolo | Jesika Maleckova | Alexandra Dulgheru | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Nantes | tvrdý I. |
Jesika Maleckova form & Alexandra Dulgheru form
Jesika Maleckova - poslední zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
03.06.23 finále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.23 čtvrtfinále | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Andra Sutherland | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Alexandra Dulgheru - poslední zápasy
Cluj-Napoca - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.21 finále | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.21 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
16.04.21 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |