INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julia Oczachowska vs. Jenny Duerst - Vzájemné zápasy
12.11.18 | kvalifik. | Jenny Duerst | Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Julia Oczachowska form & Jenny Duerst form
Julia Oczachowska - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - skreč | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - skreč | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
26.09.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Jenny Duerst - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Charlotte Ruud | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Constanza Fernandez Rincon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Annelin Bakker | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Salma Drugdova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 3-6 | detail zápasu |