ZÁPAS
18.06.18 | 2. kolo kval. | Jenifer Anger | Csilla Argyelan | 7-5, - skreč | Kaltenkirchen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
19.12.01, 22 Let
19.12.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Jenifer Anger vs. Csilla Argyelan - Vzájemné zápasy
18.06.18 | 2. kolo kval. | Jenifer Anger | Csilla Argyelan | 7-5, Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | Kaltenkirchen | antuka |
Jenifer Anger form & Csilla Argyelan form
Jenifer Anger - poslední zápasy
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Janet Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Nele Niermann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Sol Faga | 6-0, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Sewing | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Clarisse Aussert | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.22 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.22 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.21 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Eloise De Mooij | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-63, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Csilla Argyelan - poslední zápasy
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Barbare Eristavi | 1-5, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 3-6, 1-4, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Daria Kudashova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Cagla Teoman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Irina Lapustina | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Vankova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Petra Melounova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 5-7, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Reka Pecsi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-2, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Encarnacion - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Liz Carolina Chileno | 4-6, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu |