ZÁPAS
18.06.18 | 1. kolo | Jelena Simic | Natalie Barbir | 6-1, 6-0 | Sassuolo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jelena Simic | Natalie Barbir | |
1. podání % | 15/30 (50%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/15 (93%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/15 (73%) | 2/18 (11%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/44 (68%) | 5/30 (17%) |
Vyhrané body celkem | 55/74 (74%) | 19/74 (26%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jelena Simic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jelena Simic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Natalie Barbir | |
5-1 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jelena Simic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jelena Simic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
17.02.90, 34 Let
17.02.90, 34 Let
Jelena Simic vs. Natalie Barbir - Vzájemné zápasy
18.06.18 | 1. kolo | Jelena Simic | Natalie Barbir | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Sassuolo | antuka |
Jelena Simic form & Natalie Barbir form
Jelena Simic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Hx Izabella Tan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.19 Rubber 1 | vs. Chiraz Bechri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
15.12.18 finále | vs. Julia Payola | 2-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
14.12.18 semifinále | vs. Elaine Genovese | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.18 čtvrtfinále | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.18 2. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.18 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.18 2. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Maria Patrascu | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.11.18 semifinále | vs. Sandy Marti | 2-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
02.11.18 čtvrtfinále | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 3-1, Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Libby Muma | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Sassuolo - antuka | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Monica Cappelletti | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.18 1. kolo | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.18 kvalifik. | vs. Alexandra Damaschin | 6-73, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Natalie Barbir - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - skreč | detail zápasu | |
17.12.23 kvalifik. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - skreč | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | detail zápasu |