ZÁPAS
18.06.12 | 2. kolo kval. | Jeanette Draeger | Natascha Kennis | 6-1, 6-2 | Koeln | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
23.12.93, 30 Let
23.12.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
13.02.90, 34 Let
13.02.90, 34 Let
Jeanette Draeger vs. Natascha Kennis - Vzájemné zápasy
18.06.12 | 2. kolo kval. | Jeanette Draeger | Natascha Kennis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Koeln | antuka |
Jeanette Draeger form & Natascha Kennis form
Jeanette Draeger - poslední zápasy
Koeln - antuka | ||||
17.06.13 1. kolo kval. | vs. Sina Niketta | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Netanya - tvrdý | ||||
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Stefanie Stemmer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Netanya - tvrdý | ||||
04.03.13 1. kolo kval. | vs. Rona Lavian | 6-4, 4-4, - Jeanette Draeger - skreč | detail zápasu | |
Netanya - tvrdý | ||||
25.02.13 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.13 kvalifik. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.13 1. kolo kval. | vs. Caterina Brunamonti | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.13 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
09.07.12 1. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Maetschke | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Koeln - antuka | ||||
18.06.12 1. kolo kval. | vs. Caroline Wegner | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.12 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 2-5, - Jeanette Draeger - skreč | detail zápasu | |
18.06.12 2. kolo kval. | vs. Natascha Kennis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Evansville - tvrdý | ||||
18.07.11 1. kolo kval. | vs. Daiana Negreanu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - tvrdý | ||||
30.05.11 | vs. Alex Martin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
23.05.11 kvalifik. | vs. Libby Muma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.11 1. kolo kval. | vs. Naomi Tran | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.11 2. kolo kval. | vs. Lauren Schmidt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lutz - antuka | ||||
17.01.11 1. kolo kval. | vs. Valeriya Solovyeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Westende - tvrdý | ||||
16.08.10 1. kolo | vs. Audrey Bergot | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mount Pleasant - antuka | ||||
14.06.10 1. kolo | vs. Megan Falcon | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
L.P De - antuka | ||||
18.05.09 1. kolo | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
London Cumberland - tvrdý | ||||
11.08.08 1. kolo | vs. Ana Miguel-Ivern | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Natascha Kennis - poslední zápasy
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Liv Geurts | 2-5, - Natascha Kennis - skreč | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Petra Sedlackova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Maria Titova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 0-2, - Natascha Kennis - skreč | detail zápasu | |
Alphen aan - antuka | ||||
02.09.13 kvalifik. | vs. Justine Ozga | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.13 1. kolo kval. | vs. Kimberley Van Rijn | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
26.08.13 2. kolo kval. | vs. Rachel Zipfel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.13 kvalifik. | vs. Olga Saez Larra | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Morgane Michiels | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Netanya - tvrdý | ||||
04.03.13 1. kolo kval. | vs. Karina Gurgenyan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.13 2. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Netanya - tvrdý | ||||
25.02.13 2. kolo kval. | vs. Lobke Haepers | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
27.08.12 1. kolo kval. | vs. Sylwia Mikolajczuk | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Enschede - antuka | ||||
20.08.12 2. kolo kval. | vs. Jade Schoelink | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ratingen - antuka | ||||
13.08.12 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
23.07.12 1. kolo kval. | vs. Leah Daw | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
02.07.12 1. kolo kval. | vs. Olga Brozda | 2-6, - Natascha Kennis - skreč | detail zápasu | |
Koeln - antuka | ||||
18.06.12 2. kolo kval. | vs. Jeanette Draeger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rethymno - tvrdý | ||||
23.04.12 kvalifik. | vs. Maria Milanova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
23.01.12 1. kolo kval. | vs. Verena Schmid | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
22.08.11 kvalifik. | vs. Tereza Jankovska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.11 2. kolo kval. | vs. Tamara Blum | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ratingen - antuka | ||||
15.08.11 1. kolo kval. | vs. Jana Nabel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ilawa - antuka | ||||
01.08.11 2. kolo kval. | vs. Nadiia Baryshpolets | 0-6, 0-6 | detail zápasu |