ZÁPAS
04.10.17 | 2. kolo | Jazmin Ortenzi | Delfina Glorioso | 6-3, 7-5 | Villa Del | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jazmin Ortenzi | Delfina Glorioso | |
1. podání % | 33/55 (60%) | 41/69 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/33 (70%) | 21/41 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 35/69 (51%) | 20/55 (36%) |
Vyhrané body celkem | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Dvojchyby | 7 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
06.11.98, 25 Let
06.11.98, 25 Let
Jazmin Ortenzi vs. Delfina Glorioso - Vzájemné zápasy
17.09.18 | 1. kolo | Jazmin Ortenzi | Delfina Glorioso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
04.10.17 | 2. kolo | Jazmin Ortenzi | Delfina Glorioso | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Villa Del | antuka |
Jazmin Ortenzi form & Delfina Glorioso form
Jazmin Ortenzi - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Melany Solange Krywoj | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-78, 7-65 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-72, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Ana Candiotto | 6-0, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.06.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 semifinále | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
17.06.23 1. kolo | vs. Masa Tanaskovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Recife - antuka | ||||
28.05.23 finále | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.05.23 semifinále | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Carolina Xavier Laydner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Pietra Rivoli | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Delfina Glorioso - poslední zápasy
W25 Tucuman - antuka | ||||
08.02.22 kvalifik. | vs. Sofia Luini | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Martina Maria Bovio | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Maria Milagros Guerrero | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Camila Keller | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Maria Agustina Farina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Daniela Macarena Lopez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cordoba - antuka | ||||
06.04.21 2. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Dolores Molina Portela | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Villa - antuka | ||||
30.03.21 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Angeles Maria Cueto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Hitt | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jessica Plazas | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Ornella Marcela Spinetta | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Julia Riera | 7-5, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.09.19 kvalifik. | vs. Maria Daniela Frascini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Solana Sierra | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Audrey Ann Blakely | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu |