ZÁPAS
06.10.19 | 1. kolo kval. | Jasmine Paolini | Mira Antonitsch | 6-1, 6-2 | Linz | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jasmine Paolini | Mira Antonitsch | |
1. podání % | 31/45 (69%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/31 (81%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 11/45 (24%) |
Vyhrané body celkem | 60/91 (66%) | 31/91 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jasmine Paolini | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jasmine Paolini | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jasmine Paolini | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jasmine Paolini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jasmine Paolini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jasmine Paolini | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jasmine Paolini | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jasmine Paolini vs. Mira Antonitsch - Vzájemné zápasy
06.10.19 | 1. kolo kval. | Jasmine Paolini | Mira Antonitsch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Linz | tvrdý I. |
Jasmine Paolini form & Mira Antonitsch form
Jasmine Paolini - poslední zápasy
Stuttgart - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Emma Navarro | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Katie Volynets | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
12.03.24 4. kolo | vs. Anastasia Potapova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 3. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 finále | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 semifinále | vs. Sorana Cirstea | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Elena Rybakina | Elena Rybakina - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
21.02.24 3. kolo | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Emma Navarro | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
22.01.24 4. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Anna Blinkova | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Caroline Garcia | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Angelique Kerber | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 | vs. Caroline Garcia | 7-66, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Elise Mertens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Lesya Tsurenko | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Mira Antonitsch - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - skreč | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
29.08.20 finále | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.20 semifinále | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 čtvrtfinále | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detail zápasu |