Jasmine Paolini vs. Alice Matteucci 29.03.2017

Jasmine Paolini vs. Alice Matteucci 29.03.2017 - Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

29.03.171. koloJasmine Paolini Alice Matteucci 3-6, 6-3, 7-5 Italy Santa Margherita antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Jasmine PaoliniAlice Matteucci
1. podání %57/108 (53%)58/94 (62%)
Vyhrané body z 1.podání28/57 (49%)27/58 (47%)
Vyhrané body z 2.podání25/51 (49%)15/36 (42%)
Vyhrané break-bally9/13 (69%)8/18 (44%)
Vyhrané body z returnu52/94 (55%)55/108 (51%)
Vyhrané body celkem105/202 (52%)97/202 (48%)
Dvojchyby65
Esa13

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Jasmine Paolini
Taliansko
04.01.96, 21 Let




172
350

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
29.09.95, 22 Let




441
80

Alice Matteucci
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Jasmine Paolini vs. Alice Matteucci - Vzájemné zápasy

29.03.171. koloJasmine PaoliniAlice Matteucci3-6, 6-3, 7-5 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka
18.05.161. koloJasmine PaoliniAlice Matteucci6-4, 7-5 detail zápasuItaly Caserta antuka
19.10.151. kolo kval.Alice MatteucciJasmine Paolini7-5, 3-6, 6-2 detail zápasuFrance Joue Les tvrdý I.
06.04.15kvalifik.Jasmine PaoliniAlice Matteucci3-6, 6-2, 7-64 detail zápasuSwitzerland Chiasso antuka

Jasmine Paolini - poslední zápasy

Thailand Hua Hin - tvrdý
07.11.17
1. kolo
vs. Veronika Kudermetova1-6, 4-6 prohradetail zápasu
France Poitiers - tvrdý I.
25.10.17
1. kolo
vs. Mihaela Buzarnescu0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Luxembourg Luxembourg - tvrdý I.
14.10.17
1. kolo kval.
vs. Fanny Stollar5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Austria Linz - tvrdý I.
07.10.17
1. kolo kval.
vs. Sachia Vickery6-3, 0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent - tvrdý
24.09.17
kvalifik.
vs. Vera Zvonareva0-6, 2-6 prohradetail zápasu
23.09.17
1. kolo kval.
vs. Katarina Zavatska4-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
China Guangzhou - tvrdý
18.09.17
1. kolo
vs. Anett Kontaveit0-6, 2-6 prohradetail zápasu
USA New York - tvrdý
24.08.17
2. kolo kval.
vs. Miyu Kato4-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.08.17
1. kolo kval.
vs. Alexandra Cadantu6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Hungary Dunakeszi - antuka
30.08.17
2. kolo
vs. Katarina Zavatska6-3, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.08.17
1. kolo
vs. Jessica Pieri6-1, 7-63 výhradetail zápasu
Canada Vancouver - tvrdý
18.08.17
čtvrtfinále
vs. Danka Kovinic3-6, 4-6 prohradetail zápasu
17.08.17
2. kolo
vs. Madison Brengle6-73, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
16.08.17
1. kolo
vs. Katherine Sebov6-75, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
United Kingdom Woking - tvrdý
05.08.17
finále
vs. Mihaela Buzarnescu6-4, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
04.08.17
semifinále
vs. Vitalia Diatchenko6-2, 7-5 výhradetail zápasu
03.08.17
2. kolo
vs. Alicia Barnett6-2, 6-1 výhradetail zápasu
03.08.17
čtvrtfinále
vs. Myrtille Georges7-62, 6-1 výhradetail zápasu
01.08.17
1. kolo
vs. Emily Appleton6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
25.07.17
1. kolo
vs. Carla Suarez Navarro1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
17.07.17
2. kolo kval.
vs. Alexandra Dulgheru3-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
15.07.17
1. kolo kval.
vs. Csilla Argyelan6-0, 6-1 výhradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
29.06.17
2. kolo kval.
vs. Jana Fett0-6, 6-1, 5-7 prohradetail zápasu
28.06.17
1. kolo kval.
vs. Eden Silva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom Ilkley - tráva
22.06.17
2. kolo
vs. Tatjana Maria2-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.06.17
1. kolo
vs. Aryna Sabalenka4-6, 7-5, 7-62 výhradetail zápasu
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Laura Deigman6-4, 6-1 výhradetail zápasu
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Danielle Rose Collins6-1, 7-5 výhradetail zápasu
19.06.17
kvalifik.
vs. Marina Erakovic3-6, 1-6 prohradetail zápasu
United Kingdom Manchester - tráva
14.06.17
1. kolo
vs. Anna Blinkova0-6, 2-6 prohradetail zápasu

Alice Matteucci - poslední zápasy

Czech Republic Jablonec Nad - koberec
08.12.17
čtvrtfinále
vs. Susan Bandecchi1-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.12.17
2. kolo
vs. Vendula Zovincova6-4, 7-66 výhradetail zápasu
06.12.17
1. kolo
vs. Denisa Pospisilova7-67, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic Milovice - tvrdý I.
29.11.17
1. kolo
vs. Lena Rueffer3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
19.10.17
1. kolo
vs. Veronika Kudermetova7-62, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
12.10.17
2. kolo
vs. Olga Danilovic1-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.10.17
1. kolo
vs. Aleksandra Pospelova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
20.09.17
1. kolo
vs. Tatiana Pieri4-6, 1-3, - Alice Matteucci - skrečprohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
14.09.17
2. kolo
vs. Andrea Gamiz3-6, 0-1, - Alice Matteucci - skrečprohradetail zápasu
12.09.17
1. kolo
vs. Virginia Ciccone7-68, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Bagnatica - antuka
30.08.17
2. kolo
vs. Julia Grabher4-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.08.17
1. kolo
vs. Martina Colmegna7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Braunschweig - antuka
23.08.17
1. kolo
vs. Jaqueline Cristian2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Leipzig - antuka
17.08.17
2. kolo
vs. Ankita Raina3-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.08.17
1. kolo
vs. Valeriya Strakhova1-6, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Hechingen - antuka
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Greta Arn1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Bad Saulgau - antuka
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Iva Primorac7-65, 6-4 výhradetail zápasu
31.07.17
kvalifik.
vs. Sviatlana Pirazhenka5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Aschaffenburg - antuka
19.07.17
1. kolo
vs. Lena Ruppert6-4, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Italy Torino - antuka
11.07.17
1. kolo
vs. Isabella Shinikova0-6, 7-5, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Rome - antuka
04.07.17
1. kolo
vs. Tereza Mrdeza6-1, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
03.07.17
1. kolo kval.
vs. Angelica Raggi6-1, 6-1 výhradetail zápasu
03.07.17
2. kolo kval.
vs. Oana Georgeta Simion3-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
03.07.17
kvalifik.
vs. Diana Marcinkevica2-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
21.06.17
2. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone3-6, 0-6 prohradetail zápasu
20.06.17
1. kolo
vs. Brenda Njuki7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Padova - antuka
17.06.17
semifinále
vs. Anastasiya Vasylyeva4-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.06.17
čtvrtfinále
vs. Gabriela Ce3-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
15.06.17
2. kolo
vs. Vanda Lukacs6-4, 6-3 výhradetail zápasu
14.06.17
1. kolo
vs. Martina Di Giuseppe6-76, 6-0, 6-3 výhradetail zápasu
<