ZÁPAS
01.03.20 | kvalifik. | Jaqueline Cristian | Lara Salden | 6-3, 6-0 | Lyon | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jaqueline Cristian | Lara Salden | |
1. podání % | 25/43 (58%) | 21/39 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/25 (80%) | 13/21 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 21/39 (54%) | 13/43 (30%) |
Vyhrané body celkem | 51/82 (62%) | 31/82 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jaqueline Cristian | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jaqueline Cristian | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jaqueline Cristian vs. Lara Salden - Vzájemné zápasy
01.03.20 | kvalifik. | Jaqueline Cristian | Lara Salden | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Lyon | tvrdý I. |
Jaqueline Cristian form & Lara Salden form
Jaqueline Cristian - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Anastasija Sevastova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Clara Tauson | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Caty McNally | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 1-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Rebecca Sramkova | 6-1, 3-0, Rebecca Sramkova - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
11.11.23 | vs. Lola Radivojevic | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.23 | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Lys | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Greetje Minnen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 6-1 | detail zápasu |
Lara Salden - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |