ZÁPAS
04.12.19 | 1. kolo | Jantje Tilbuerger | Maja Radenkovic | 7-65, 6-4 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jantje Tilbuerger | Maja Radenkovic | |
1. podání % | 62/76 (82%) | 44/90 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/62 (60%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/14 (43%) | 20/46 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 46/90 (51%) | 33/76 (43%) |
Vyhrané body celkem | 89/166 (54%) | 77/166 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-0 | Maja Radenkovic | |
0-0 | ||
Jantje Tilbuerger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-2 | Maja Radenkovic | |
0-0 | ||
Jantje Tilbuerger | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Maja Radenkovic | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Maja Radenkovic | |
0-0, 30-0 | ||
Jantje Tilbuerger | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-6 | Maja Radenkovic | |
0-0 | ||
Jantje Tilbuerger | 6-6 | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jantje Tilbuerger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Maja Radenkovic | |
0-0 | ||
Jantje Tilbuerger | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-1 | Maja Radenkovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP] | ||
4-4 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
07.04.02, 21 Let
10 389 $
07.04.02, 21 Let
10 389 $
Jantje Tilbuerger vs. Maja Radenkovic - Vzájemné zápasy
04.12.19 | 1. kolo | Jantje Tilbuerger | Maja Radenkovic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Jantje Tilbuerger form & Maja Radenkovic form
Jantje Tilbuerger - poslední zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
10.01.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Maja Radenkovic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | detail zápasu |