Holandsko
16.06.00, 23 Let
11 418 $
16.06.00, 23 Let
11 418 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Gabriella Mujan vs. Jantje Tilbuerger - Vzájemné zápasy
27.08.19 | 1. kolo | Gabriella Mujan | Jantje Tilbuerger | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | W15 Haren | antuka |
25.10.18 | 2. kolo | Jantje Tilbuerger | Gabriella Mujan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Gabriella Mujan form & Jantje Tilbuerger form
Gabriella Mujan - poslední zápasy
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 2-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Juliana Munhoz | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Versace Gatti | 7-61, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.22 kvalifik. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.01.21 1. kolo kval. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Elena Rey | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |
Jantje Tilbuerger - poslední zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
10.01.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detail zápasu |