INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jelena Ostapenko vs. Janneke Wikkerink - Vzájemné zápasy
21.04.14 | 2. kolo | Jelena Ostapenko | Janneke Wikkerink | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Jelena Ostapenko form & Janneke Wikkerink form
Jelena Ostapenko - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Angelique Kerber | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
21.02.24 3. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.24 2. kolo | vs. Lulu Sun | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
14.02.24 3. kolo | vs. Victoria Azarenka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
04.02.24 finále | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
13.01.24 finále | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Caroline Garcia | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
04.01.24 3. kolo | vs. Karolina Pliskova | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Camila Giorgi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý I. | ||||
27.10.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 | vs. Donna Vekic | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 6-3, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 3. kolo | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo | vs. Linda Noskova | Linda Noskova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Janneke Wikkerink - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.15 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.15 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Veronika Kapshay | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.15 čtvrtfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.15 2. kolo | vs. Amy Bowtell | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Engis - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Nikki Luttikhuis | 2-6, 0-1, - Janneke Wikkerink - skreč | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Mandy Wagemaker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.15 čtvrtfinále | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.15 1. kolo | vs. Cindy Castille | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.15 2. kolo | vs. Paulina Czarnik | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Westende - tvrdý | ||||
10.08.15 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.15 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.15 2. kolo kval. | vs. Marine Normand | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Anke Poncelet | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.15 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Angeliki Kairi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
08.06.15 čtvrtfinále | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.06.15 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Daniela Farfan | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.15 2. kolo | vs. Natasha Fourouclas | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.06.15 čtvrtfinále | vs. Iva Mekovec | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.05.15 2. kolo kval. | vs. Lisa-Maria Moser | 2-6, 5-7 | detail zápasu |