ZÁPAS
26.10.20 | 1. kolo | Jana Fett | Zeynep Sonmez | 6-2, 6-1 | W25 Istanbul | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jana Fett | Zeynep Sonmez | |
1. podání % | 26/47 (55%) | 20/44 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/26 (77%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/44 (59%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkem | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dvojchyby | 8 | 4 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Fett | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Fett | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jana Fett | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jana Fett vs. Zeynep Sonmez - Vzájemné zápasy
08.09.23 | čtvrtfinále | Jana Fett | Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | detail zápasu | Bari | antuka |
26.10.20 | 1. kolo | Jana Fett | Zeynep Sonmez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Istanbul | tvrdý I. |
Jana Fett form & Zeynep Sonmez form
Jana Fett - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
16.09.23 kvalifik. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Zeynep Sonmez - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |