ZÁPAS
08.01.20 | 1. kolo | Jana Fett | Elena Malygina | 6-2, 6-2 | W25 Hong | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jana Fett | Elena Malygina | |
1. podání % | 37/54 (69%) | 30/46 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 18/54 (33%) |
Vyhrané body celkem | 63/100 (63%) | 37/100 (37%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jana Fett | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Elena Malygina | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jana Fett | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Elena Malygina | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Elena Malygina | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jana Fett vs. Elena Malygina - Vzájemné zápasy
08.01.20 | 1. kolo | Jana Fett | Elena Malygina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Hong | tvrdý |
Jana Fett form & Elena Malygina form
Jana Fett - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
16.09.23 kvalifik. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Elena Malygina - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |