ZÁPAS
27.11.19 | 1. kolo | Jana Fett | Alija Merdeeva | 6-0, 6-1 | W25 Solarino | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Jana Fett | Alija Merdeeva | |
1. podání % | 17/31 (55%) | 12/36 (33%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/17 (82%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 4/24 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 27/36 (75%) | 7/31 (23%) |
Vyhrané body celkem | 51/67 (76%) | 16/67 (24%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Alija Merdeeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Fett | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Alija Merdeeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alija Merdeeva | |
0-0 | ||
Jana Fett | 1-0 | |
2-0 | Alija Merdeeva | |
0-0, 30-0 | ||
Jana Fett | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Alija Merdeeva | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jana Fett | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alija Merdeeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
16.03.97, 27 Let
16.03.97, 27 Let
Jana Fett vs. Alija Merdeeva - Vzájemné zápasy
27.11.19 | 1. kolo | Jana Fett | Alija Merdeeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Solarino | koberec |
Jana Fett form & Alija Merdeeva form
Jana Fett - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
16.09.23 kvalifik. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Alija Merdeeva - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 7-5, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Jana Fett | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Desideria D'amico | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Barbara Montiel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Mary Closs | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Alejandra Gutierrez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aldana Dominguez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Tali Malykhin | 6-73, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Adva Dabah | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Nevena Sokovic | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Celestine Avomo Ella | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Nina Olyanovskaya | 3-6, 1-4, - Alija Merdeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Isabel Cabrerizo Martinez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 2-6, 3-6 | detail zápasu |