ZÁPAS
10.06.19 | 1. kolo kval. | Jana Fett | Aleksandra Pitak | 6-2, 6-4 | W100 Manchester | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Jana Fett | Aleksandra Pitak | |
1. podání % | 40/69 (58%) | 44/61 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/40 (60%) | 18/44 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/29 (48%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 37/61 (61%) | 31/69 (45%) |
Vyhrané body celkem | 75/130 (58%) | 55/130 (42%) |
Dvojchyby | 6 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Fett | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Fett | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Fett | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Fett | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jana Fett | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Fett | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jana Fett vs. Aleksandra Pitak - Vzájemné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Jana Fett | Aleksandra Pitak | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W100 Manchester | tráva |
Jana Fett form & Aleksandra Pitak form
Jana Fett - poslední zápasy
Stuttgart - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
06.04.24 finále | vs. Ipek Oz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.24 semifinále | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.04.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Aleksandra Pitak - poslední zápasy
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
31.08.19 semifinále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.08.19 finále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu |