ZÁPAS
15.10.18 | 2. kolo kval. | Jana Cepelova | Jiaxi Lu | 6-2, 6-2 | Suzhou | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jana Cepelova | Jiaxi Lu | |
1. podání % | 35/47 (74%) | 28/56 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/35 (71%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/56 (55%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkem | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jiaxi Lu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-2 | Jiaxi Lu | |
Jana Cepelova | 2-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Jana Cepelova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jana Cepelova | 4-2 | |
0-0, 40-15 | ||
Jana Cepelova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jana Cepelova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jana Cepelova | 1-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Jana Cepelova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Cepelova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jana Cepelova vs. Jiaxi Lu - Vzájemné zápasy
15.10.18 | 2. kolo kval. | Jana Cepelova | Jiaxi Lu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Suzhou | tvrdý |
Jana Cepelova form & Jiaxi Lu form
Jana Cepelova - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 finále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
12.09.20 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.20 čtvrtfinále | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.20 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.20 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Jiaxi Lu - poslední zápasy
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Xinyu Cai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Qianqian Li | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mianyi Ji | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sarah Lee | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 7-5, 3-4, - Jiaxi Lu - skreč | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Xuliu Sun | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Jiayu Xu | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo | vs. Xue Cao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Meiqi Guo | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 3-6, - Jiaxi Lu - skreč | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Ya Yun Pai | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
17.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-74, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu |