Čína
20.12.99, 24 Let
20.12.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Youmi Zhuoma vs. Jana Bojovic - Vzájemné zápasy
05.03.19 | kvalifik. | Jana Bojovic | Youmi Zhuoma | 7-62, 7-64 | detail zápasu | W15 Nanchang | antuka |
Youmi Zhuoma form & Jana Bojovic form
Youmi Zhuoma - poslední zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
25.01.22 kvalifik. | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Joody Elkady | Joody Elkady - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.01.22 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.21 kvalifik. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Login Khairy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.21 kvalifik. | vs. Daria Domova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Carson Branstine | 5-7, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Layla Elragabi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Nour Shafei | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Ziyue Sun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. Natasha Palha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Yu Yang Jin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.19 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.19 2. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Giulia Paterno | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Zhima Du | 2-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu |
Jana Bojovic - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - skreč | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 semifinále | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 4-1, Karola Patricia Bejenaru - skreč | detail zápasu |