ZÁPAS
05.08.19 | 1. kolo kval. | Jana Bojovic | Celine Fritsch | 6-0, 6-2 | W15 Olomouc | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.11.00, 23 Let
25.11.00, 23 Let
Jana Bojovic vs. Celine Fritsch - Vzájemné zápasy
05.08.19 | 1. kolo kval. | Jana Bojovic | Celine Fritsch | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Olomouc | antuka |
Jana Bojovic form & Celine Fritsch form
Jana Bojovic - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - skreč | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 semifinále | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 4-1, Karola Patricia Bejenaru - skreč | detail zápasu |
Celine Fritsch - poslední zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 0-6, 0-3, - Celine Fritsch - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 0-3, - Celine Fritsch - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Vibhasree Gowda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Louise Wittouck | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Karolina Kubanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sarah Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Alice Zapolla | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 6-74 | detail zápasu |