ZÁPAS
18.08.18 | 1. kolo kval. | Jana Bojovic | Bojana Markovic | 6-0, 6-3 | Vrnjacka Banja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jana Bojovic vs. Bojana Markovic - Vzájemné zápasy
18.08.18 | 1. kolo kval. | Jana Bojovic | Bojana Markovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Vrnjacka Banja | antuka |
Jana Bojovic form & Bojana Markovic form
Jana Bojovic - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - skreč | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.12.23 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 4-1, Karola Patricia Bejenaru - skreč | detail zápasu |
Bojana Markovic - poslední zápasy
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Baton Rouge - tvrdý | ||||
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Trang Huynh Phuong Dai | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
12.06.18 kvalifik. | vs. Gail Brodsky | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Waco - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Meg Kowalski | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
13.07.17 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.17 1. kolo | vs. Aleksandra Stankovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Emilie Francati | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Camilla Scala | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.04.17 čtvrtfinále | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.17 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.17 1. kolo | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.17 kvalifik. | vs. Maria Patrascu | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.03.17 2. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.17 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
09.02.17 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.17 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.17 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
02.02.17 2. kolo | vs. Audrey Albie | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.01.17 1. kolo | vs. Gabriela Van De Graaf | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.01.17 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 2-6 | detail zápasu |