ZÁPAS
25.06.18 | kvalifik. | Jana Bojovic | Ana Maria Gabriela Taranu | 6-2, 6-1 | Curtea De | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jana Bojovic | Ana Maria Gabriela Taranu | |
1. podání % | 23/34 (68%) | 25/47 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/23 (96%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/11 (55%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané body z returnu | 26/47 (55%) | 6/34 (18%) |
Vyhrané body celkem | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ana Maria Gabriela Taranu | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Jana Bojovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ana Maria Gabriela Taranu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Bojovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ana Maria Gabriela Taranu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jana Bojovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Jana Bojovic | 5-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Jana Bojovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ana Maria Gabriela Taranu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jana Bojovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ana Maria Gabriela Taranu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Bojovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ana Maria Gabriela Taranu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Bojovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-1 | Ana Maria Gabriela Taranu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
04.03.01, 23 Let
04.03.01, 23 Let
Jana Bojovic vs. Ana Maria Gabriela Taranu - Vzájemné zápasy
25.06.18 | kvalifik. | Jana Bojovic | Ana Maria Gabriela Taranu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Curtea De | antuka |
Jana Bojovic form & Ana Maria Gabriela Taranu form
Jana Bojovic - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - skreč | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 semifinále | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 4-1, Karola Patricia Bejenaru - skreč | detail zápasu |
Ana Maria Gabriela Taranu - poslední zápasy
W15 Focsani - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Raluca Botin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Candela Bugnon | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Theodora Iosub | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Caitlin Bernard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-79, 6-74 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Belinda Woolcock | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Vittoria Avvantaggiati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 1-6, 1-6 | detail zápasu |