ZÁPAS
03.09.19 | kvalifik. | Jade Suvrijn | Stella Wiesemann | 1-6, 6-2, 10-6 | W25 Marbella | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-3 | Stella Wiesemann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jade Suvrijn | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Stella Wiesemann | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jade Suvrijn | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Stella Wiesemann | |
0-0 | ||
Jade Suvrijn | 0-1 | |
1-1 | Stella Wiesemann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Stella Wiesemann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Stella Wiesemann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jade Suvrijn | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Stella Wiesemann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jade Suvrijn | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Stella Wiesemann | |
0-0, 1-0, 2-0, 4-0, 4-1, 5-2, 6-5, 6-6, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
02.06.02, 21 Let
02.06.02, 21 Let
Jade Suvrijn vs. Stella Wiesemann - Vzájemné zápasy
03.09.19 | kvalifik. | Jade Suvrijn | Stella Wiesemann | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | W25 Marbella | antuka |
Jade Suvrijn form & Stella Wiesemann form
Jade Suvrijn - poslední zápasy
W60 Montpellier - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
16.04.21 čtvrtfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
19.03.21 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - skreč | detail zápasu | |
18.03.21 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Stella Wiesemann - poslední zápasy
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Stefanie Voegele | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Tea Lukic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Salma Ziouti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Jade Suvrijn | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Vinciane Remy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Zelinova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-74, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Julia Payola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ceuta - tvrdý | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Maria Jose Luque Moreno | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Ana Conde Vendrell | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Natividad Lopez Diaz | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Salma Ziouti | 4-6, 5-7 | detail zápasu |