Rusko
11.05.00, 23 Let
11.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alisa Axyanova vs. Jade Suvrijn - Vzájemné zápasy
07.03.17 | 1. kolo | Jade Suvrijn | Alisa Axyanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Alisa Axyanova form & Jade Suvrijn form
Alisa Axyanova - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu |
Jade Suvrijn - poslední zápasy
W60 Montpellier - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
16.04.21 čtvrtfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
19.03.21 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - skreč | detail zápasu | |
18.03.21 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | detail zápasu |