Maced?nsko
12.04.96, 28 Let
21 674 $
12.04.96, 28 Let
21 674 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
11.12.00, 23 Let
11.12.00, 23 Let
Magdalena Stoilkovska vs. Jacquline Nylander Altelius - Vzájemné zápasy
05.03.19 | kvalifik. | Jacquline Nylander Altelius | Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Magdalena Stoilkovska form & Jacquline Nylander Altelius form
Magdalena Stoilkovska - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Masa Tanaskovic | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Jacquline Nylander Altelius - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Ha Yoon Son | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu |