ZÁPAS
16.12.18 | kvalifik. | Jacqueline Cako | Ya Hsin Lee | 6-4, 6-3 | Navi Mumbai | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jacqueline Cako | Ya Hsin Lee | |
1. podání % | 30/50 (60%) | 32/51 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/20 (75%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 23/51 (45%) | 12/50 (24%) |
Vyhrané body celkem | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jacqueline Cako | 1-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Jacqueline Cako | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Ya Hsin Lee | |
4-1 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-2 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
Jacqueline Cako | 4-3 | |
4-4 | Ya Hsin Lee | |
5-4 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jacqueline Cako | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jacqueline Cako | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jacqueline Cako | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Jacqueline Cako | 4-1 | |
Jacqueline Cako | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-3 | Ya Hsin Lee | |
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
10.04.01, 22 Let
14 773 $
10.04.01, 22 Let
14 773 $
Jacqueline Cako vs. Ya Hsin Lee - Vzájemné zápasy
16.12.18 | kvalifik. | Jacqueline Cako | Ya Hsin Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Navi Mumbai | tvrdý |
Jacqueline Cako form & Ya Hsin Lee form
Jacqueline Cako - poslední zápasy
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Astra Sharma | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Pamela Montez | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Las - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Midland - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tucson - tvrdý | ||||
22.11.19 1. kolo | vs. Brynn Boren | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Monika Kilnarova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Dallas - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Waco - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Anna Danilina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 4-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Shenzhen - tvrdý | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 6-70, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Jovana Jovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
24.05.19 čtvrtfinále | vs. Aldila Sutjiadi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Valeria Savinykh | 7-61, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
09.03.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Surprise - tvrdý | ||||
12.02.19 kvalifik. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Mossmer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
07.01.19 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
31.12.18 1. kolo kval. | vs. Giuliana Olmos | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Ya Hsin Lee - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Eun Kim | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 čtvrtfinále | vs. Chiraz Bechri | 6-72, - Ya Hsin Lee - skreč | detail zápasu | |
11.02.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Keitel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Ewa Czapulak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.22 semifinále | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.22 kvalifik. | vs. Han Shi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |