ZÁPAS
13.06.19 | 2. kolo | Jacqueline Cabaj Awad | Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | W25 Hengyang | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jacqueline Cabaj Awad | Fang Ying Xun | |
1. podání % | 38/57 (67%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/38 (82%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/19 (42%) | 12/19 (63%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/47 (45%) | 18/57 (32%) |
Vyhrané body celkem | 60/104 (58%) | 44/104 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jacqueline Cabaj Awad vs. Fang Ying Xun - Vzájemné zápasy
13.06.19 | 2. kolo | Jacqueline Cabaj Awad | Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Hengyang | tvrdý |
Jacqueline Cabaj Awad form & Fang Ying Xun form
Jacqueline Cabaj Awad - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
19.11.23 čtvrtfinále | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 3. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | detail zápasu |
Fang Ying Xun - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu |