ZÁPAS
26.08.19 | 1. kolo kval. | Izabela Gabriela Novac | Andjela Sebrek | 6-0, 6-1 | W15 Vrnjacka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
07.06.99, 24 Let
07.06.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.07.98, 25 Let
02.07.98, 25 Let
Izabela Gabriela Novac vs. Andjela Sebrek - Vzájemné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Izabela Gabriela Novac | Andjela Sebrek | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Vrnjacka | antuka |
Izabela Gabriela Novac form & Andjela Sebrek form
Izabela Gabriela Novac - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Andjela Sebrek - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - skreč | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu |