Chorvátsko
02.07.98, 25 Let
02.07.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
07.06.99, 24 Let
07.06.99, 24 Let
Anamarija Spoljaric vs. Izabela Gabriela Novac - Vzájemné zápasy
04.11.18 | 2. kolo kval. | Izabela Gabriela Novac | Anamarija Spoljaric | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Anamarija Spoljaric form & Izabela Gabriela Novac form
Anamarija Spoljaric - poslední zápasy
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Beau Deleu | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Alica Rusova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 7-65, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Eleni Kampantai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Giorgie Jones | 6-2, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-69, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Chinatsu Shimizu | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Katja Milas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Dariya Detkovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Nadia Van Heerden | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Izabela Gabriela Novac - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | detail zápasu |