Chorvátsko
08.10.96, 27 Let
08.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tea Jandric vs. Ivonne Cavalle-Reimers - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Tea Jandric form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Tea Jandric - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.20 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
23.06.14 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Monique Belovukovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.14 2. kolo kval. | vs. Kristina Njegus | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Ivonne Cavalle-Reimers - poslední zápasy
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu |